Nasze usługi świadczymy przy współpracy z największymi firmami kurierskimi i przewozowymi na świecie, w tym z DHL,  DPD, UPS, FedEx oraz Pocztą Polską. Jednocześnie ściśle współpracujemy z lokalnymi brokerami oraz zagranicznymi firmami pocztowymi, którzy na bieżąco analizują dostępne na  rynku oferty transportowe pod kątem ich optymalności. Dlatego oferujemy klientom usługi najlepiej dostosowane do ich  potrzeb po cenie najniższej na rynku.

Od momentu zgłoszenia sie do Naszej firmy staramy się aby klient czuł się  komfortowo chcąc wysłać przesyłkę, gdyż zajmujemy się wszystkimi formalnościami oraz organizacją transportu. Oferujemy  bardzo atrakcyjne ceny na przesyłki do 30 kg do krajów europejskich oraz do krajów z pozostałych kontynentów.  Przesyłki o większych gabarytach i wadze wyceniane są indywidualnie.

Gwarantujemy przejrzyste i maksymalnie uproszczone procedury składania zamówień oraz bezpieczeństwo zawieranych  transakcji. Wszelkie niezbędne informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na naszej stronie.

Pytania techniczne prosimy przesyłać mailem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Firma SendGLOBAL24